Верифікований профіль
4
Місяці досвіду
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
30
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
15872
Останній візит на сайт
сьогодні
Я — ріелтор, який допомагає знаходити не просто нерухомість, а правильні рішення. Працюю чесно, прозоро та з увагою до деталей. Супроводжую клієнтів на всіх етапах — від першої консультації до успішного підписання угоди. Моя мета — щоб кожен клієнт почувався впевнено та спокійно у важливих рішеннях щодо нерухомості.

Портфоліо реалізованих об’єктів (3)

  • здано
    Metrum Estate
    28 000 грн/міс

    Машиністів вул., 29

    95 / 60 / 20 м²
    2 поверхи
    2 сот
    4 кімнати
    2 тиж. тому
    Здається в оренду просторий та затишний будинок у чудовому розташуванні — поруч із парком, що забезпечує комфортне проживання, свіже повітря та приємну атмосферу для відпочинку. Додатковою перевагою є окремий вихід та зручний виїзд через парк. Будинок розташований у населеному пункті, має продумане планування та всі необхідні умови для комфортного проживання. У будинку є 2 санвузли, гараж у дворі, індивідуальне опалення, центральний водопровід, центральна каналізація, підігрів води від колонки. Підлога оздоблена керамічною плиткою, стіни пофарбовані, встановлена вбудована кухня, шафа-гардероб, диван, ліжко та вся необхідна побутова техніка: плазмовий телевізор, електрочайник, газова плита,...
  • продано
    Metrum Estate
    75 000 $
    1 732 $/м²

    Галицькі Пасіки вул., 2-А

    1 кімната
    43 / 13 / 16 м²
    поверх 7 з 10
    2023 рік побудови
    1 міс. тому
    1-кімнатна квартира в ЖК Washington City, Площа 43,3 м², кухня-студія 15,8 м², окрема спальня 13,2 м². 7 поверх із 10. Будинок 2021 року, новий фонд, стіни з керамічного блоку. Квартира без ремонту, після забудовника: стяжка, без оздоблення, висота стелі 2,7 м. Є панорамні вікна та балкон/лоджія. Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел, встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію. Санвузол суміжний. Закрита територія, відеонагляд, домофон, ліфт, укриття в будинку. Престижний район, поруч парк. Ціна — 75 000 $.
  • здано
    Metrum Estate
    25 000 грн/міс

    Кастелівка вул., 8

    3 кімнати
    75 / 55 / 19 м²
    поверх 2 з 3
    1936 рік побудови
    2 міс. тому
    3-кімнатна квартира, район Кастелівка (паралельно вул. Сахарова) Польський люкс (1937–1939 рр.), цегляний будинок. Площа 75 м², 2/3 поверх. Планування: дві спальні + вітальня, кухня 19 м², суміжний санвузол. Квартира з євроремонтом, повністю мебльована, укомплектована базовою побутовою технікою. Два балкони, тиха та зелена локація, охайний під’їзд. Газове опалення, оптичний інтернет GPON, є резервне живлення — працюють опалення та інтернет під час блекаутів. Район із розвиненою інфраструктурою: поруч школа, дитсадок, зупинка транспорту. Оренда для сім’ї, можна з дітьми, без домашніх улюбленців
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?